Úvod Politika ISŘ Certifikace Reference Mechanizace Kariéra Kontakt

Dopravní stavby Vodohospodářské stavby Demolice Zemní práce Recyklace stavební suti Třídění odpadů Prodej antuky

O nás

Společnost DEMSTAV group, s.r.o. byla založena Janem Rudolfem v květnu roku 2008 jako sesterská společnost stejnojmenné firmy, která působí na trhu od roku 1994.

Jan Rudolf svoji zakládající činnost autodopravu postupně rozšiřuje o další činnosti, a to zemní práce, přepravu nadměrných nákladů, prodej sypkých stavebních materiálů. V průběhu doby svého působení na trhu získává firma zkušenosti v oblasti stavebnictví a přehled o potřebách zákazníků. Díky vlastnímu modernímu parku stavebních strojů a týmu odborníků realizuje první stavební zakázky.

Cílem firmy se stává poskytnout obchodním partnerům komplexní službu. Za tímto účelem zakládá v roce 2008 majitel pan Rudolf společnost DEMSTAV group, s.r.o. Společnost navazuje na předchozí zkušenosti a zakázky.
EU - dotace

Rozšíření technologického vybavení DEMSTAV group, s.r.o.
CZ.01.2.06/0.0/0.0/16_059/0009649

Předmětem projektu je rozšíření technologického zázemí recyklačního střediska firmy v Horním Benešově okr. Bruntál. Recyklační středisko je zaměřeno na zpracování stavebního odpadu k jeho dalšímu využití ve stavebnictví. Pro potřeby realizace projektového záměru byl pořízen hrubotřídič, čelisťový drtič, dva kolové nakladače a pásové rypadlo. Na nových technologiích je možno vyrábět různé frakce drceného materiálu. Je možné zpracovávat betonovou suť, kamenivo, cihly a asfalty.

Rozšíření technologického vybavení DEMSTAV group, s.r.o.