Úvod Politika ISŘ Certifikace Reference Mechanizace Kariéra Kontakt

Dopravní stavby Vodohospodářské stavby Demolice Zemní práce Recyklace stavební suti Třídění odpadů Prodej antuky

POZOR ZMĚNA!
Oznamujeme zákazníkům, že od 1.3.2017 rušíme z důvodu zavedení EET prodej za hotové. Prodej bude probíhat pouze na základě bezhotovostních převodů, případně vkladem na náš účet.

Prodej antuky


Antuku dodáváme dle jednotlivých druhů volně loženou nebo pytlovanou (33,4 kg/pytel). Pytlovaná antuka je dodávána na nevratných paletách 120 x 80 cm vždy 30 ks pytlů na paletě, pytle jsou fixovány smrštitelnou folií.

Po domluvě zajišťujeme i dopravu auty. Organizujete-li si dopravu volně ložené antuky sami, použijte auta s těsnými postranicemi a s plachtou.
Druhy antuky a jejich použití

Antuka CS 1

Jde o běžnou standardní antuku, která je vhodná pro jarní údržbu povrchů sportovišť (tenisových kurtů, atletických drah, volejbalových kurtů atd.) a pro opravy, při nichž se odstraňuje jen část staré antuky. Je dostatečně jemná (veškerá antuka je přesáta přes síto 2 mm), takže nehrozí neřízený skluz tenisky po povrchu kurtu. Má do 25% podílu zrn pod 0,05mm a do 70% podílu zrn pod 0,5 mm. Charakterizuje ji oproti antuce CP 05 nižší obsah prachového podílu (méně špiní ponožky). Doplněním na starý povrch sportoviště, kde je již antuka hraním a povětrnostními vlivy částečně rozpadlá, vrací povrchu původní kvalitu, včetně řízeného skluzu tenisky po povrchu.

Nedoporučujeme ji používat ve vrstvě vyšší než 5 mm.

Antuka CP 05

Jde o velmi jemnou (prachovou) antuku se spojitou zrnitostí s obsahem minimálně 25% podílu pod 0,05 mm a minimálně 70% podílu pod 0,5 mm. Je vhodná zvláště pro výstavbu zcela nových povrchů sportovišť (tenisových kurtů, atletických drah, volejbalových kurtů atd.) a pro jejich generální obnovu při které se odstraňuje stará antuka. I po vytvoření vrstvy nad 5 mm tvoří kompaktní povrch.

Není příliš vhodná pro běžnou údržbu starších povrchů sportovišť, kde vlivem hraní a povětrnostních vlivů došlo již k rozpadu a zjemnění původní antuky.

Antuka CN 4

Jde o hrubou antuku (2 - 5 mm) zbavenou jemných podílů. V antuce CN 4 je maximálně 5% podílu pod 2 mm a minimálně 80% podílu pod 4 mm. Používá se pro vysypávání cest v parcích, vylehčení substrátů pro kaktusy, podestýlka domácím zvířatům (holubům, morčatům), úprava okolí hrobů atd.
Ceník antuky platný od 1.1.2019


Druh antuky pytlovaná (Kč/t)
  bez DPH s DPH
Antuka CS 1 - standard 2900,- 3509,-
Antuka CP 05 - prachová 3300,- 3993,-
Antuka CN 4 - hrubá 3300,- 3993,-

Palety při dodávce pytlované antuky jsou nevratné a jsou součástí dodávky.

Prodej antuky probíhá výhradně formou zálohových faktur a jejich bezhotovostní úhradou před dodáním zboží.
Objednávky


Kontakt pro objednávání: 725 117 260
  antuka@demstavgroup.cz

Výdejní místo : DEMSTAV group, s.r.o.
  Nová ul. 1430
  753 01 Hranice