O NÁS

Společnost DEMSTAV group, s.r.o. byla založena Janem Rudolfem v květnu roku 2008 jako sesterská společnost stejnojmenné firmy, která působila na trhu od roku 1994.
Jan Rudolf svoji zakládající činnost autodopravu postupně rozšiřil o další činnosti, a to zemní práce, přepravu nadměrných nákladů, prodej sypkých stavebních materiálů. V průběhu doby svého působení na trhu získala firma zkušenosti v oblasti stavebnictví a přehled o potřebách zákazníků. Díky vlastnímu modernímu parku stavebních strojů a týmu odborníků začala firma realizovat první stavební zakázky. Cílem firmy se stává poskytnout obchodním partnerům komplexní službu. Za tímto účelem zakládá v roce 2008 majitel pan Rudolf společnost DEMSTAV group, s.r.o. Tato společnost navazuje na předchozí zkušenosti a zakázky.

Provádíme dopravní a vodohospodářské stavby, demolice, recyklace materiálů, drcení kamene, přepravu nadrozměrných nákladů a prodej antuky.
Jsme spolehlivým dodavatelem a trvale vycházíme vstříc požadavkům zákazníků na rozsah, objem, kvalitu a termín dodávek. Díky vlastnímu strojovému a vozovému parku dokážeme nejen pružně reagovat na požadavky zákazníků, ale poskytnutím komplexních služeb se nám daří docílit zefektivnění výrobního procesu ve stavební výrobě, úspory nákladů a zvýšení materiálového využití stavebních a demoličních odpadů.